OrientCentrum HK
 
Orientální tance
Úvod » Orientální tance

Semináře - orientální tance

Hradec Králové  30.5.2010

Tribal styl je specifický styl orientálního tance, který u nás získává na oblibě. Podporuje sebevědomí ženy v každém věku, dodává pevný a zdravý základ tanečnímu vyjádření a díky kolektivu (kmenu) vědomí pospolitosti. Charakteristikou tohoto stylu je skupinová spolupráce tanečnic, pevný postop a dynamické, barevné a živé vystupování plné radosti z tance a hudby.

Podrobný rozpis a ceník kurzů.

Milé nastávající maminky, naše škola orientálních a afrických tanců OrientCentrum pro Vás připravila specializované kurzy orientálních břišních tanců.

Zastavte předvánoční shon a ochutnejte společně s námi taneční směs bohatou jako orientální koření! Uvidíte tance ve stylu raks sharki, tribal styl, pop oriental, saidi, isis, ale i se šavlí, dýkami, svíčkami, závojem, afro a ... nějaké to překvapení! Součástí akce bude orientální obchůdek.

Zveme všechny tanečnice a přátele na společné pohodové odpoledne s tancem. Uvítáme milé hosty z Jičína: Alsia, skupina Nefertiti, skupina Isis a Lidka. Malá ochutnávka Vašeho cukroví vítána :-) ...

27.5.2007 - Zveme ženy i muže na sluncem a dobrou náladou prozářený seminář s tanečnicí, lektorkou, choreografkou a rodilou řekyní Eftemií Anesti. Naučíme se základní rytmy, kruhové tance a choreografii "Řek Zorba". Překvapte na dovolené své blízké, anebo jen vyzkoušejte něco zajímavého! Po semináři na Vás čeká malé občerstvení ...

LAYLA ABDEL v HRADCI KRÁLOVÉ

Místo konání:
zrcadlový sál TŠ Bonstep, Nerudova 150, Hradec Králové

Téma seminářů:
Saidi – tanec s hůlkou
10:00 – 12:30 technika + choreografie
Tanec se závojem
13:00 – 15:30 technika + krásná choreografie

Exotickým pohoštěním, elixíry z drahých kamenů, tancem a festivalovým DVD nosičem byli odměněni všichni zúčastnění a přátelé. Děkujeme a těšíme se spolu s Vámi na další ročník festivalu Barvy tance 2007 ...

Tradiční ukončení podzimních kurzů OrientCentra je zároveň nejslavnostnějším setkáním roku a to nejen blížící se atmosférou vánočních svátků. Máte zde jedinečnou možnost shlédnout práci naší školy a tanečnice ze všech tanečních skupin i jejich choreografie. Neváhejte a přijďte se přesvědčit o kouzlu orientálního tance a ženské krásy. Čeká Vás řada překvapení, chutné občerstvení a orientální obchůdek... Prodej DVD Taneční festival Barvy tance 2006 za zvýhodněnou cenu.

Ve středu 20. září se koná bezplatná ukázková lekce orientálních tanců  pro začátečnice. Zde se také dozvíte vše o připravovaných akcích a pobytových seminářích pro taneční sezónu 2006/2007

LEYLA JOUVANA Hradec Králové

Srdečně zveme Všechny slečny a dívky na EXKLUZIVNÍ výukový seminář s mezinárodní hvězdou Leylou Jouvanou a Rolandem.
Vynikající tanečnice, lektorka a choreografka Leyla Jouvana dostala řadu ocenění v Evropě i USA:
červenec 2004 od Halimy, vyznamenání v kategoriích Nejlepší tanečnice, Shimmy Královna, Jedna z nejúspěšnějších tanečních škol a Nejúspěšnější Festival v Evropě.
V USA 2001 vyznamenána jako nejlepší solo tanečnice, nejlepší Trommelsolointerpretin, Shimmy a Rytmus královna.

Tradiční ukončení podzimních kurzůVánoční pohlazení Orientem 2005 v Hradci Králové OrientCentra je zároveň nejslavnostnějším setkáním roku a to nejen blížící se atmosférou vánočních svátků. Máte zde jedinečnou možnost shlédnout práci naší školy a tanečnice ze všech 5 tanečních skupin i jejich choreografie (začátečnice , mírně pokročilé, pokročilé 2x a děti). Lektorky Aaliyah a Núr Vás jistě mile překvapí společnou choreografií, která….? Neváhejte a přijďte se přesvědčit o kouzlu orientálního tance a ženské krásy.

čtvrtek 8. září 2005 od 18:30

Místo konání: Základní umělecká škola, TG Masaryka 25, Svitavy
Cena úvodního semináře: ZDARMA

Úvodní seminář výuky orientálních tanců v roce 2005

19.01.2005

NOVINKA - tanec pro těhotné

V zrcadlovém sále taneční školy BONSTEP ve středu 19.1.2005 od 18.30 začaly ukázkovým seminářem (který je ZDARMA) nové kurzy orientálních tanců, které pořádá Orient centrum Aaliyah a Núr.

Žákyně se rozdělily do jednotlivých kurzů dle obtížnosti a byla představena hradecká NOVINKA – kurzy orientálních tanců pro těhotné. Hodina byla doplněna ukázkou orientálního líčení. Poznali jsme společně kouzlo arabských žen a magii jejich smyslných pohledů. Závěrem večera jsme si popovídali s paní Olgou Hájkovou o čínské medicíně.

Taneční sezónu roku 2004 jsme společně zakončily vánočním seminářem nazvaném Vánoční pohlazení Orientem 2004. Předvánoční shon byl na chvíli pozastaven jako mávnutím kouzelného proutku. Všechny naše žákyně si přivedly jako publikum své rodinné příslušníky a přátele, kteří se tak mohli přesvědčit o získaných tanečních dovednostech svých blízkých (přítelkyň, manželek, maminek, ale i babiček). Výsledkem tohoto prolnutí energie se životní zkušeností byl nevšední taneční zážitek snad pro každého z nás.