OrientCentrum HK
 
Orientální tance
Úvod » Orientální tance » Kurzy orientálních břišních tanců pro těhotné

Kurzy orientálních břišních tanců pro těhotné

09.04.2010

Milé nastávající maminky, naše škola orientálních a afrických tanců OrientCentrum pro Vás připravila specializované kurzy orientálních břišních tanců.

A proč právě břišní tanec?

Břišní tanec posiluje zádové svaly, páteř i bříško. Tyto partie jsou v těhotenství nejvíce namáhány. Učíme se správně dýchat, uvolnit se a relaxovat. Vláčné a houpavé pohyby orientálního tance dítě uklidňují. Tančíte pro něj. Je to vlastně první čas, který trávíte se svým miminkem. Váš první společný kulturní a sportovní zážitek. Také je prokázán velmi pozitivní účinek vlivu hudby (orientální i klasické) na dítě již v prenatálním období. Stačí tak málo a tolik už teď můžete svému miminku dát. Orientální tanec také blahodárně přispívá v přípravě na porod. Přijďte společně s naší zkušenou lektorkou zakusit kouzlo Tisíce a jedné noci. Výuka je doplněna o další odborné akce a přednášky na toto téma. Samozřejmostí je spolupráce s porodní asistentkou.

S sebou vezměte:

volnou sukni nebo legíny, šátek na boky je velmi vhodný, froté ručník. Tančíme naboso nebo v tenkých cvičkách (balerínky nebo gymnastické). K dodržení pitného režimu dostatek tekutin, vhodné jsou neperlivé nápoje.