OrientCentrum HK
 
Orientální tance
Úvod » Orientální tance » Vánoční pohlazení Orientem

Vánoční pohlazení Orientem

15.12.2004

Taneční sezónu roku 2004 jsme společně zakončily vánočním seminářem nazvaném Vánoční pohlazení Orientem 2004. Předvánoční shon byl na chvíli pozastaven jako mávnutím kouzelného proutku. Všechny naše žákyně si přivedly jako publikum své rodinné příslušníky a přátele, kteří se tak mohli přesvědčit o získaných tanečních dovednostech svých blízkých (přítelkyň, manželek, maminek, ale i babiček). Výsledkem tohoto prolnutí energie se životní zkušeností byl nevšední taneční zážitek snad pro každého z nás.

Večer byl propojením Orientu a vánoc, takže jsme podráždili mnoho smyslů najednou. Za zvuku jímavé i temperamentní hudby jsme shlédli svůdně se vlnící krásu a nechali si při tom na jazyku rozplývat stejně lahodné cukroví. V programu se představily skupiny začátečnic i pokročilých se svými propracovanými choreografiemi, za které sklidily velký potlesk.

Lektorka Aaliyah předvedla velmi svůdný a tajemný tanec se svícnem, Núr pak jemný tanec se závojem . Během celého večera probíhala soutěž o „nejlepší tanečnici“ mezi skupinou začátečnic a pokročilých. V každé skupine se vyhlašovala první tři místa. Gratulujeme !!! Ceny předával vítězkám velmi zdařilý sultán. Druhá část programu byla zpestřena sólovým vystoupením lektorek v technice shimmy a krátkým setkáním s čínskou medicínou, ke které se budeme vracet v některém z dalších seminářů.

Všichni se dobře bavili a večer se protáhl do pozdních hodin. Z této neopakovatelné atmosféry jednoznačně vyplynulo, že Vánoční pohlazení Orientem se stane každoroční tradicí.