OrientCentrum HK
 
Núr
Úvod » O nás » Núr

Núr

Núr - učí orientální tanceJmenuji se vlastním jménem Radka Žďárská. Začala jsem tančit již v dětství. Od lidušky, přes klasický balet a dlouhá léta sportovní gymnastiky až k tanci výrazovému. Před několika lety jsem objevila kouzlo orientálního tance a poté i energii ukrytou v tancích afrických.

Mojí první lektorkou byla paní Adrien Morávková, která svým jemným přístupem způsobila, že se stal orientální tanec podstatnou součástí mého života. Od té doby své taneční zkušenosti prohlubuji formou seminářů i soukromých lekcí u našich i zahraničních lektorek, které jsou právem považovány za jedny z nejkvalitnějších tanečnic – Layla Abdel, Adla el Chompelik, Líza Vegrová, Mila el Kral, Mischaal, Sibel Nefa, Reyhan, Enusah, Ashraf, Sheeren, Maral a další.

Snažím se nabité taneční zkušenosti předávat dál svým žačkám společně s velkou dávkou optimismu a dobré nálady. V kombinaci s odborným zdravotnickým vzděláním také důsledně dbám na léčebně-preventivní dopad jednotlivých tanečních prvků.

Svojí lektorskou činnost jsem zahájila pro studio Sultánky, abych po krátkém čase zjistila, že musím jít jinou, svobodnější cestou. A to je i hlavní myšlenka naší školy, aby jste i Vy našli, třeba prostřednictvím orientálního tance, svou vlastní cestu a nedali se ničím a nikým svazovat.

  • Tančete proto, že chcete.
  • Tančete proto, že je to krásné.
  • Tančete proto, abyste byly ještě krásnější.

Tanec Vám přinese kouzlo tajemství, smyslnost i něhu a to vše Vás obohatí nezměrnou silou ženskosti. Potřebujete ještě něco víc??? Ráda vám v tom pomohu.