OrientCentrum HK
 
Africké tance
Úvod » Africké tance » Májový seminář v Lanškrouně

Májový seminář v Lanškrouně

26.05.2005

Letní taneční sezona 2005 vrcholila nezapomenutelným slunečním víkendem v přírodním areálu lanškrounské Obory. Tento čtyřdenní intenzivní seminář zaměřený na výuku techniky shimmi a tance se svíčkami byl nabitý létem, ženskostí a smíchem.
Zatímco tanečnice zdokonalovaly svoje pohyby v zrcadlovém sále, děti vypluly na pirátskou výpravu po neklidné hladině Dlouhého rybníka. Výprava byla úspěšná.
Nejen naše těla, ale i mysl jsme pohladily povídáním si s paní Klementovou o psychosomatickém původu nemocí, o čarách, reiki a dalších zajímavých tématech. Nemohli jsme vynechat ani ryze ženské téma - "taneční parádu". Ve spolupráci s českým velkoobchodem Bellydance jsme měli možnost si zakoupit vše od drobností až po profesionální kostýmy za velmi přijatelné ceny.
Věříme tomu, že nám májové sluníčko vydrží ještě dlouho v našich srdcích.
Těšíme se na Vás všechny v zářiových kurzech!


Workshop afrického tance II.
sobota 12. března 2005 od 11:00 do 15:00

Tančilo se s lektorkou jménem LU HAWA a skupinou bubeníků pod vedením EPHRAIMA.
Intenzivní kurz byl určen začátečníkům a mírně pokročilým. Náplň kurzu: fyzický trénink, izolace, vibrace, základy afrického tance, práce s rytmem, choreografie, to vše doplněno vyprávěním o Africe. Tančí muži i ženy.


Seminář nejen pro těhotné I.
neděle 6. března 2005 od 10:00 do 12:00

• Jste těhotná a chcete si vyzkoušet
břišní tanec ?
• Jste maminka a váš brouček špatně usíná ?
• Víte co jsou baby šátky ?

Na všechny tyto otázky odpověděl na semináři, který se pořádal ve spolupráci s dipl. psych. Johankou Kubaňovou Castillo (Baby šátky) a porodní asistentkou Bc. Pavlínou Chvátalovou (Jak uspat miminko).